Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Mialenia

Strona główna » O Mialenia

Jesteśmy marką Mialenia i zajmujemy się tworzeniem naturalnych kosmetyków na zmarszczki. Naszym producentem jest laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, będące na rynku od 2015. Uważamy, że kosmetyki z naturalnymi składnikami są najkorzystniejsze, ponieważ wyróżniają się swoją skutecznością i przy tym nie szkodzą ani naszej skórze, ani środowisku.

Kosmetyki wolne od szkodliwej chemii

Przy komponowaniu składów kosmetyków Mialenia ściśle trzymamy się zasady, by stosować jedynie bezpieczne, przyjazne dla skóry substancje. W naszych kosmetykach nie ma więc miejsca na ryzykowne dla zdrowia lub dyskusyjne składniki chemiczne.

Verdelab-ikonaW odróżnieniu od producentów konwencjonalnych kosmetyków, w kosmetykach Mialenia nie stosujemy żadnych substancji uznawanych za potencjalnie szkodliwe. Wiemy, że mają one zły wpływ na skórę, jak i funkcjonowanie całego organizmu, dlatego nie chcemy ich wykorzystywać w naszych produktach. Unikamy również olei mineralnych, silikonów i sztucznych barwników. Te składniki tylko tuszują złą kondycję skóry, natomiast długofalowo mogą przyczyniać się do pogorszenia jej kondycjimówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

W kosmetykach Mialenia używa się minimalnych ilości delikatnego konserwantu akceptowanego przez ECOCERT, co pozwala na utrzymanie wszystkich walorów produktów przez okres 24 miesięcy.

Recepta na piękno według Mialenia – świadoma pielęgnacja

Skuteczność produktów Mialenia jest zasługą naturalnych składników aktywnych zastosowanych w wysokim stężeniu, wykazujących aktywne działanie. Nasze kosmetyki bazują głównie na ekstraktach roślinnych, znanych z ziołolecznictwa i wykorzystywanych w różnych problemach skórnych od setek lat. Czerpiemy również ze współczesnej wiedzy kosmetologicznej.

Karolina Formela - kosmetologAnalizując skład kremu ujędrniającego Mialenia, można łatwo dostrzec liczne składniki aktywne pochodzenia naturalnego. Są to substancje o udowodnionym działaniu nawilżającym, regenerującym, ujędrniającym, napinającym i wzmacniającym naczynka krwionośne. Znam je też z doświadczenia, ponieważ swoim klientom zalecam wybierać kremy z ceramidami, kofeiną, ekstraktem z lawendy i ekstraktem z żeń-szenia syberyjskiego. Takie połączenie składników jest najlepszym rozwiązanie dla zachowania młodo wyglądającej skóry na dłużej. Skóra, która jest doskonale nawilżona i odżywiona, tworzy silną, odporną barierę, nie poddającą się tak szybko procesom starzeniamówi Karolina Formela, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Tworzone bez szkody dla środowiska

Szanujemy naszą planetę i nie przykładamy ręki do jej niszczenia. Działamy z troską o naszych braci mniejszych – żaden z kosmetyków Mialenia nigdy nie był i nie będzie testowany na zwierzętach.

Gładka ujędrniona kobieca skóra

Doceniają nas klienci

Kosmetyki Mialenia spotkały się z uznaniem klientów. Nasze produkty są doceniane za jakość oraz skuteczność działania. Codziennie otrzymujemy opinie, które poświadczają, że Mialenia to przepis na młodziej wyglądającą, piękniejszą skórę! Ponadto pragniemy ciągle poszerzać naszą ofertę, aby jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania klientów.

Naturalne oznacza lepsze! Dlaczego warto wybrać Mialenia?

Dlaczego warto wybierać kosmetyki Mialenia? Przede wszystkim ze względu na bezpieczny skład. W ten sposób unikasz nakładania na swoją skórę toksycznych substancji. Dbasz więc o zdrowie swojej cery a jak wiadomo – zdrowa skóra to piękna skóra! Kosmetyki zawierają naturalne składniki aktywne. Komponowane są z wielką starannością, i na tle konwencjonalnych produktów wyróżniają się wyższą zawartością składników aktywnych. Wybierając kosmetyki Mialenia, masz pewność, że są to jakościowe, treściwe składniki, które rzetelnie zadbają o stan Twojej skóry. Nie bez znaczenia są też kwestie etyczne – produkty Mialenia nie są testowane na zwierzętach.

Opinie naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊